Jesteś tutaj: Nowe mieszkania / Warszawa / Mokotów - Osiedle Wiślany Mokotów III

Mokotów - Osiedle Wiślany Mokotów III - Budimex NieruchomościMokotów -
Osiedle Wiślany Mokotów III

Mieszkania sprzedane! Zdjęcia z budowy

Podstawowe dane o inwestycji

 •  
  ul. Ananasowa 29, 31, 33, Mokotów
  Sprawdź na mapie
 •  
  3 budynki 3-piętrowe,
  117 mieszkań w etapie III
 •  
  termin realizacji etapu III:
  III kwartał 2018
 •  
  prowadzony jest otwarty rachunek powierniczy

Dlaczego warto tu zamieszkać?

 • 1. Ulubiona dzielnica warszawiaków
  Mokotów przyciąga. Bo to dzielnica z tradycjami, coraz ładniejsza i z roku na rok bardziej przyjazna. Wciąż się rozwija – powstają nowe kwartały miejskiej zabudowy, jak właśnie na Siekierkach. Ludzie chcą tu mieszkać, gdyż blisko stąd do centrum, Łazienek czy na tereny sportowe Agrykoli. Atutem miejsca są także tereny zielone nad Wisłą oraz park na Kopcu Powstania Warszawskiego.
  Łatwo i szybko można się stąd dostać do galerii na Sadybie. Z kolei bliskość Wisłostrady zapewnia dogodny dojazd w kierunku południowym i północnym. Wyjście na starówkę czy na pokaz fontann na Podzamczu nie będzie żadnym problemem.
 • 2. Kameralnie i sąsiedzko
  Takie osiedle to rzadkość. Zaledwie 39 mieszkań w jednym 3-piętrowym budynku (będą trzy – w sumie 117 mieszkań). To zupełnie inna jakość życia – będzie kameralnie i sąsiedzko. O dobrą atmosferę mieszkania będzie więc łatwo. O standard zaś zadbany my. Eleganckie elewacje w modnych szarościach i beżach, reprezentacyjne hole wejściowe czy w końcu portiernia przy wejściu na osiedle - to wszystko zagwarantuje wygodę i bezpieczeństwo.
 • 3. Zielony mech i zioła na dachach
  Szczególną uwagę poświęciliśmy projektowi zieleni i zagospodarowania terenów wewnętrznych. Zasadzimy różnorodne drzewa, krzewy i byliny. Również dachy będą zielone – porośnięte mchem i kwitnącymi ziołami. Architekci krajobrazu zaplanowali eleganckie meble miejskie.
  Wybrane elementy małej architektury podkreślone zostaną punktowym oświetleniem. W zieleń wkomponujemy plac dla dzieci. Pamiętaliśmy także o miłośnikach aktywnego wypoczynku – zamontujemy dla nich urządzenia siłowni plenerowej.
Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie!
Interesuje Cię mieszkanie w:
pole obowiązkowe
 • Warszawie
 • Krakowie
 • Poznaniu
 • Gdańsku
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkoweWyrażam zgodę na kontakt Budimeksu Nieruchomości Sp. z o.o. | Więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez firmę Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 40. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Pola oznaczone są obowiązkowe
Kontakt z biurem sprzedaży
Dlaczego warto nam zaufać?
GRUPA BUDIMEX: Budimex Budimex Nieruchomości Mostostal Kraków Polityka prywatności - pliki cookie
Adres wydrukowanej strony: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/warszawa-osiedle-wislany-mokotow-3/Wydrukowano dnia 21-04-2018Budimex Nieruchomości 2008 - 2018
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga