Jesteś tutaj: O firmie / Kariera / rozwój

Kariera - rozwój

Rozwój zawodowy naszych pracowników to rozwój naszej spółki. Wielowątkowość zadań, które realizujemy każdego dnia, powoduje, że profil zawodowy i zakres obowiązków staramy się dopasować do indywidualnych preferencji i predyspozycji kandydatów.

Pragniemy, aby rozwój zawodowy harmonijnie wspierał rozwój osobisty. Naszym pracownikom dajemy szanse awansu, samorealizacji i rozwoju poprzez powierzanie coraz bardziej odpowiedzialnych zadań i wsparcie szkoleniowe. Stwarzamy możliwości uczestniczenia w szerokiej gamie specjalistycznych kursów branżowych i konferencjach, zarówno w kraju, jak i zagranicą, m.in. w korporacyjnym uniwersytecie Grupy Ferrovial – Universitat Summa. Opracowaliśmy programy stażowe, mentoringowe, High Potentials, Talent Pool. Prowadzimy również szkolenia skierowane do grupy ekspertów, programy rozwijające umiejętności i wiedzę. Umożliwiamy naukę języków obcych, poprzez udział w profesjonalnych kursach dopasowanych do poziomu słuchaczy.
Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie!
Interesuje Cię mieszkanie w:
pole obowiązkowe
  • Warszawie
  • Krakowie
  • Poznaniu
  • Gdańsku
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkoweWyrażam zgodę na kontakt Budimeksu Nieruchomości Sp. z o.o. | Więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez firmę Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 40. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Pola oznaczone są obowiązkowe
Dlaczego warto nam zaufać?
GRUPA BUDIMEX: Budimex Budimex Nieruchomości Mostostal Kraków Polityka prywatności - pliki cookie
Adres wydrukowanej strony: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/rozwoj.htmlWydrukowano dnia 20-02-2018Budimex Nieruchomości 2008 - 2018
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga