Jesteś tutaj: Nowe mieszkania / Poznań / Nowe Miasto - Osiedle Na Smolnej VI

Nowe Miasto - Osiedle Na Smolnej VI - Budimex NieruchomościNowe Miasto -
Osiedle Na Smolnej VI

Nowy etap w sprzedaży!

Podstawowe dane o inwestycji

 •  
  ul. Smolna 13, Nowe Miasto
  Sprawdź na mapie
 •  
  1 budynek 4-5-piętrowy,
  142 mieszkania
 •  
  Termin realizacji:
  III kwartał 2019 r.
 •  
  prowadzony jest otwarty rachunek powierniczy

Poznaj tę inwestycję

Dlaczego warto tu zamieszkać?

 • 1. Okolica pięknieje z roku na rok
  Osiedle Na Smolnej położone jest w dzielnicy z ogromnym potencjałem. Tuż przy nim znajduje się przepiękny park miejski im. ks. Tadeusza Kirschke, w którego rewitalizacji braliśmy udział wspólnie z miastem. Park wyróżnia nietypowe ukształtowanie terenu, rzadko spotykana roślinność, niewielki staw i przepływająca obok rzeka Główna. Imponujących rozmiarów plac zabaw, strefa ćwiczeń street workout i siłownia na świeżym powietrzu, zachęcają do aktywnego spędzania tam czasu, zwłaszcza podczas długich letnich dni. To właśnie tu praktycznie rozpoczyna się rowerowa ścieżka wiodąca nową częścią Wartostrady. Rozwój osiedla powoduje, że cała dzielnica się zmienia - w pobliżu powstają nowe lokale usługowe, sklepy i miejsca, gdzie można z przyjemnością spędzić czas.
 • 2. Na froncie osiedla
  Budynek w kształcie rozszerzonej litery U stanie przy ul. Smolnej. Frontowa lokalizacja pozwoli na szybkie dotarcie do mieszkania z przystanku autobusowego. Wszystkie mieszkania będą miały balkony, od strony dziedzińca mieszkania parterowe będą miały z kolei ogródki. Imponujących rozmiarów dziedziniec liczący ok. 1.200 m kw. będzie jednym z największych atutów tego etapu. Znajdą się na nim klomby z roślinami, zachowamy także cztery piękne stare drzewa, które rosną w tym miejscu. Na parterze od strony ulicy znajdzie się natomiast pięć lokali usługowych, z oferty których mieszkańcy na pewno będą chętnie korzystać.
 • 3. Pomysły na "szóstkę"
  Szósty etap osiedla architektonicznie będzie spójny z poprzednimi budynkami. Dominująca na elewacji biel z dodatkiem szarości doskonale wpisze się w skandynawską stylistykę osiedla. W nowym budynku będą 142 mieszkania znajdujące się w trzech klatkach schodowych. Hala garażowa zlokalizowana jest pod budynkiem, a wjazd do niej znajduje się od strony "nowej" części ulicy Smolnej (wewnętrzna droga wjazdowa na teren osiedla), dzięki czemu wyjazd nie będzie bezpośrednio na ulicę, co sprzyja bezpieczeństwu zmotoryzowanych. Nie zapomnieliśmy także o miłośnikach dwóch kółek - w jednym z przejść będą znajdowały się stojaki na rowery. Nie zabraknie także miejsca dla administratora oraz ochrony osiedla. Na ten cel przygotowaliśmy specjalne pomieszczenie obok wejścia do jednej z klatek.
Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie!
Interesuje Cię mieszkanie w:
pole obowiązkowe
 • Warszawie
 • Krakowie
 • Poznaniu
 • Gdańsku
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkoweWyrażam zgodę na kontakt Budimeksu Nieruchomości Sp. z o.o. | Więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez firmę Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 40. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Pola oznaczone są obowiązkowe
Kontakt z biurem sprzedaży
ul. Smolna 13A, Poznań
Czynne:
pon.-pt. 9.00-18.00
sob. 10.00-15.00
Dlaczego warto nam zaufać?
GRUPA BUDIMEX: Budimex Budimex Nieruchomości Mostostal Kraków Polityka prywatności - pliki cookie
Adres wydrukowanej strony: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/poznan-osiedle-na-smolnej-6/Wydrukowano dnia 18-03-2018Budimex Nieruchomości 2008 - 2018
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga