Jesteś tutaj: Obsługa klienta / Obsługa klienta / Wola - Wola01 II / Kredyt na mieszkanie

Obsługa klienta::
Wola01 II
Kredyt na mieszkanie

‹ ZMIEŃ KATEGORIĘ
Interesuje mnie następujący temat:
 • Pytania dotyczące kredytu mieszkaniowego
  • 1. Jak uzyskać dokumenty do kredytu i jaki jest czas oczekiwania na nie?
  • Prosimy o przesłanie mailem zgłoszenia z informacją, jakie dokumenty są wymagane przez bank (adres mailowy poniżej). Niektóre banki wymagają oświadczeń inwestora i posiadają odpowiedni druk do uzupełnienia. W takiej sytuacji należy do maila podłączyć również druk dokumentu. Spółka przygotowuje dokumenty w ciągu 3-5 dni roboczych od zamówienia. O możliwości odbioru dokumentów poinformujemy mailowo.
  • 2. Jak wygląda proces uzyskiwania kredytu?
  • W pierwszej kolejności sprawdzana jest zdolność kredytowa i prezentowana oferta. W dalszej kolejności należy wypełnić wniosek kredytowy, do którego powinny zostać załączane odpowiednie dokumenty zaświadczające o osiąganych dochodach i inne według wytycznych banku. Kolejnym etapem jest złożenie kompletu dokumentów i oczekiwanie na decyzję o przyznaniu kredytu. Na końcu jest podpisywana umowa kredytowa pomiędzy bankiem a Klientem.
  • 3. Ile trwa uzyskanie kredytu?
  • Jest to proces trwający kilka tygodni. Dlatego też proponujemy, aby od razu po podpisaniu umowy na zakup mieszkania rozpocząć proces kredytowy.
Kontakt:
Nowa siedziba BXN ul. Skierniewicka 16/20, 01-230 Warszawa
Wola - Wola01 II
Wola - Wola01 II
Redutowa, Warszawa
Więcej informacji o osiedlu Klikając w link opuszczasz Obsługę Klienta
GRUPA BUDIMEX: Budimex Budimex Nieruchomości Mostostal Kraków Polityka prywatności - pliki cookie
Adres wydrukowanej strony: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/obsluga-klienta-warszawa,bok,wola---wola01-2,kredyt-na-mieszkanie.htmlWydrukowano dnia 19-02-2020Budimex Nieruchomości 2008 - 2020
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. poważnie podchodzi do ochrony danych osobowych. Spółka wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, procedury i rozwiązania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i zgodność w wymogami RODO. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody lub dla realizacji umowy lub w wykonaniu obowiązków prawnych. Realizujemy również marketing własnych produktów i usług Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia zakresu przetwarzania lub przeniesienia. W razie pytań dot. ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu iod.bxn@budimex.pl