Mapa inwestycji w Poznaniu
Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie!
Interesuje Cię mieszkanie w:
pole obowiązkowe
  • Warszawie
  • Krakowie
  • Poznaniu
  • Gdańsku
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkoweWyrażam zgodę na kontakt Budimeksu Nieruchomości Sp. z o.o. | Więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez firmę Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 40. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Pola oznaczone są obowiązkowe
Kontakt z biurem sprzedaży
ul. Smolna 13A, Poznań
Czynne:
pon.-pt. 9.00-18.00
sob. 9.00-14.00
Aktualności z Poznania
26/03/2018 / Praca biur sprzedaży w okresie przedświątecznym

Wielki Piątek (30 marca) – biura czynne do godz. 14:00
Wielka Sobota (31 marca) – biura nieczynne

Życzymy radosnych Świąt Wielkiej Nocy i zapraszamy do naszych biur w poświąteczny wtorek.

13/03/2018 / Nowe mieszkania na Smolnej

Rozpoczynamy budowę i sprzedaż mieszkań z VI etapu osiedla przy pięknym parku Nadolnik w Poznaniu. To dobrze znana, wymarzona i chętnie wybierana lokalizacja.

20/12/2017 / Praca biur w okresie przed- i poświątecznym

Uprzejmie informujemy, iż w piątek 22 grudnia wszystkie biura sprzedaży będą czynne do godziny 12:00.
Przedświąteczna sobota (23 grudnia) oraz poświąteczna środa (27 grudnia) są zaś dniami wolnymi od pracy.

Życzymy Państwu radosnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia!

Dlaczego warto nam zaufać?
Poznań – nowe mieszkania w ciekawych miejscach
Jeśli mieszkanie w Poznaniu, to tylko na osiedlach: Na Smolnej, przy Gąsiorowskich 4 oraz Polanka Milczańska. Oferty mieszkań znajdują się na stronie internetowej Budimeksu Nieruchomości, a sprzedaż mieszkań prowadzona jest obecnie w 3 biurach.
Czytaj więcej...

Poznań jest jednym z największych i najprężniej rozwijających się rynków mieszkaniowych w Polsce. Dzięki nowym osiedlom Budimeksu Nieruchomości – Na Smolnej, Gąsiorowskich 4, Polanka Milczańska – klienci z łatwością znajdą nowe mieszkania. Zaletą tych mieszkań jest dogodna lokalizacja i staranny układ architektoniczny całego kompleksu.

Mieszkanie w Poznaniu to naprawdę dobra inwestycja. Obecnie trwa sprzedaż mieszkań w trzech projektach: Na Smolnej, Gąsiorowskich 4, Polanka Milczańska.

Osiedle Na Smolnej położone jest w poznańskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy trasie łączącej ul. Smolną z centrum miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo zrewitalizowanego parku Nadolnik z pięknym placem zabaw, ale i plenerową siłownią to największy atut osiedla. Kolejne to: bliskość Warty, a także niewielka odległość od kompleksu sportowo-rekreacyjnego Malta i parku Cytadela. Z okien i balkonów mieszkań osiedla roztacza się piękny widok na wspomnianą już Maltę, ale także na Ostrów Tumski z jego strzelistą katedrą. Blisko stąd także do centrów handlowych i na Stary Rynek.

Architektura "Na Smolnej" jest swoistym przedłużeniem natury. Niewysoka zabudowa dobrze komponuje się z otaczającą zielenią. Jasna elewacja z drewnianymi elementami wykończenia to udana próba połączenia tego, co współczesne z tradycją. Mieszkańcy osiedla mają też do dyspozycji place zabaw dla dzieci i miejsca do odpoczynku.

Gąsiorowskich 4 to idealny adres dla kochających miejską przestrzeń, w której dużo się dzieje. To tu wyraźnie pulsuje - również dzięki inicjatywom społecznym - kulturalne życie miasta. Położenie Gąsiorowskich sprawia, że wszystko, co potrzebne do życia, jest w zasięgu ręki, czyli zaledwie kilku minut spacerem. Nie można nie docenić także dostępności punktów handlowych i usługowych w najbliższej okolicy. W odległości kilkuset metrów mamy: galerię z butikami, siłownie, piekarnie, a nawet targowisko. A tuż obok znajduje się teren MTP, który co roku przyciąga przedstawicieli biznesu z kraju i ze świata. Nowe mieszkania w tej części Poznania z pewnością szybko zyskają na wartości.
Budynek wyróżniać będzie nie tylko umiejętne wkomponowanie w zabytkową architekturę Łazarza, ale także zielone dachy i tarasy czy też ozdobne trawy, cisy i bluszcze na 2 dziedzińcach wewnętrznych.

„Polanka Milczańska” to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w jednej z najpopularniejszych dzielnic Poznania – Łacina (Rataje). Pięciopiętrowy budynek z imponującym dziedzińcem to idealny adres dla wszystkich, którzy cenią wygodę. W najbliższej okolicy jest mnóstwo małych sklepików, aptek, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, salonów fryzjerskich, nie brakuje także dyskontu oraz dwóch galerii handlowych z kinami, restauracjami i butikami. Blisko stąd także do jeziora Maltańskiego oraz przyległych terenów rekreacyjnych.
Inwestycję przy ul. Milczańskiej 3 wyróżnia szeroki przekrój oferty mieszkaniowej – od kawalerek po ponad 100-metrowe apartamenty.

Rzetelność to jedna z najważniejszych cech Budimeksu Nieruchomości. Dlatego zawsze oddajemy nowe mieszkania w wyznaczonym terminie i w uzgodnionym standardzie, z nowoczesną infrastrukturą (podziemne parkingi, ogrodzenie, funkcjonalne rozwiązania, lokale usługowe).

Sprzedaż mieszkań prowadzona jest w biurach w Poznaniu: przy ulicy Smolnej 13A, przy ul. Głogowskiej 18 oraz przy ul. Milczańskiej 1; wszystkie informacje o nowych osiedlach i nowych mieszkaniach znajdują się także na stronie internetowej Budimeksu Nieruchomości.

 

 

GRUPA BUDIMEX: Budimex Budimex Nieruchomości Mostostal Kraków Polityka prywatności - pliki cookie
Adres wydrukowanej strony: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/nowe-mieszkania-poznan.htmlWydrukowano dnia 21-04-2018Budimex Nieruchomości 2008 - 2018
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga