Jesteś tutaj: O firmie / Działalność społeczna / 2012/2013

Działalność społeczna - 2012/2013

Doposażenie świetlicy środowiskowej działającej przy jednej z parafii w Poznaniu
Obok budowanego osiedla „Na Smolnej” w Poznaniu działa parafia pw. NMP Niepokalanie Poczętej. Udostępnia ona swoje pomieszczenia na potrzeby świetlicy środowiskowej, która podejmuje trud pracy z dziećmi i młodzieżą. Wynajem jest bezpłatny, stąd parafia nie dysponowała środkami na wyposażenie sali. Również wspomniana organizacja nie posiada funduszy, które mogłyby zostać przeznaczone na urządzenie pomieszczenia w nowoczesny i estetyczny sposób.

W ramach podjętych działań wyposażyliśmy jedną z sal w domu parafialnym wykorzystywaną przez świetlicę środowiskową w zestaw mebli oraz nowoczesne oświetlenie.

 

Akcja zbierania nakrętek od butelek
Kontynuujemy akcję rozpoczętą w 2011 roku. Plastikowe nakrętki wrzucane do specjalnych pojemników zamontowanych w kuchniach przekazywane są kurierowi obsługującemu Budimex Nieruchomości. Za pozyskane ze sprzedaży środki zostanie zakupiony sprzęt dla potrzebującej, konkretnej osoby.

 

Wspieranie poprzez zatrudnianie bezrobotnych matek samotnie wychowujących dzieci w Warszawie
W 2013 roku nawiązaliśmy współpracę z paniami zamieszkującymi w Centrum Interwencji Kryzysowej „Dom Otwartych Serc” w Otwocku prowadzonym przez Caritas.

Dwie panie znalazły zatrudnienie przy sprzątaniu lokali usługowych w Apartamentach Murano (ok. 1.500 m kw.).

 

Udział w rewitalizacji parku Nadolnik w Poznaniu
Dzięki staraniom Rady Osiedla „Główna” i przy finansowym wsparciu Budimeksu Nieruchomości już wkrótce park Nadolnik odzyska dawny blask. Kończy się właśnie budowa dużego placu zabaw dla dzieci, z nowoczesnymi urządzeniami, które pozwolą najmłodszym na bezpieczną i fascynującą zabawę. Powstają też utwardzone alejki, pojawią się ławki i elementy małej architektury.
 

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie!
Interesuje Cię mieszkanie w:
pole obowiązkowe
  • Warszawie
  • Krakowie
  • Poznaniu
  • Gdańsku
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkoweWyrażam zgodę na kontakt Budimeksu Nieruchomości Sp. z o.o. | Więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez firmę Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 40. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Pola oznaczone są obowiązkowe
Dlaczego warto nam zaufać?
GRUPA BUDIMEX: Budimex Budimex Nieruchomości Mostostal Kraków Polityka prywatności - pliki cookie
Adres wydrukowanej strony: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/dzialalnosc-spoleczna-2012-2013.htmlWydrukowano dnia 21-04-2018Budimex Nieruchomości 2008 - 2018
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga