Jesteś tutaj: O firmie / Kariera / dołącz do nas

Kariera - dołącz do nas

IDEA
Budimex Nieruchomości jest jednym z najciekawszych zjawisk w branży deweloperskiej. Stał się istotnym czynnikiem wpływu na styl, jakość i komfort życia. To my w dużej mierze wyznaczamy nowe trendy i wskazujemy kierunki rozwoju w branży. Ambitne projekty, nowoczesne i dynamiczne rozwiązania, powstające w atmosferze współpracy i zaufania to właśnie Budimex Nieruchomości.

Jesteśmy firmą o uznanej renomie; niekwestionowanym liderem; zespołem profesjonalistów w swojej dziedzinie. Potwierdzają to licznie przyznawane certyfikaty i wyróżnienia.

Budujemy nasze relacje w oparciu o wzajemny szacunek i odpowiedzialność. Dajemy poczucie bezpieczeństwa poprzez ugruntowaną pozycję na rynku, wiarygodność, rzetelność i czterdziestoletnią tradycję Grupy Budimex. Wierzymy, że zrównoważenie życia zawodowego i osobistego sprzyja dobrej pracy, poprawia efektywność i wydajność, buduje wielkość i konkurencyjność spółki na rynku.

ZESPÓŁ
Szczególną uwagę poświęcamy integracji i motywowaniu naszych pracowników, troszcząc się jednocześnie o przyjazną i partnerską atmosferę w miejscu pracy. Nasz zespół charakteryzuje życzliwość, otwartość i zaangażowanie, wynikające z chęci osiągania jak najlepszych wyników.

Dbamy o satysfakcję naszych pracowników, ponieważ tylko sprzyjające warunki dla rozwoju kariery procentują dużym zaangażowaniem. Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie oraz opiekę medyczną na wysokim poziomie. Pamiętamy także o dodatkach w postaci atrakcyjnego pakietu socjalnego (ubezpieczenia na życie, karnety na zajęcia rekreacyjno-sportowe, fundusz socjalny, pożyczki). Corocznie organizujemy wyjazdy integracyjne.

Nasza polityka personalna jest otwarta i przejrzysta. Działamy w oparciu o wysokie standardy etyczne. Mamy świadomość wartości, jaką może stanowić nowy członek naszego zespołu, dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu rekrutacji - czuwamy nad jego starannością i rzetelnością. Nowych pracowników troskliwie wprowadzamy do firmy; stworzyliśmy program pozwalający szybko zaaklimatyzować się wśród nas - „Witaj w Grupie”.

Doceniamy ludzi młodych, ich ambicje, samodzielność i zaangażowanie. Stawiamy na tych, których cechuje duży potencjał rozwojowy. Chętnie korzystamy z ich wiedzy, doświadczenia i pomysłów. Niejednokrotnie wymagania naszych klientów stawiają nam poprzeczkę na najwyższym poziomie. A to sprawia, że zadania niemożliwe stają się możliwe.

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie!
Interesuje Cię mieszkanie w:
pole obowiązkowe
  • Warszawie
  • Krakowie
  • Poznaniu
  • Gdańsku
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkoweWyrażam zgodę na kontakt Budimeksu Nieruchomości Sp. z o.o. | Więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez firmę Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 40. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Pola oznaczone są obowiązkowe
Dlaczego warto nam zaufać?
GRUPA BUDIMEX: Budimex Budimex Nieruchomości Mostostal Kraków Polityka prywatności - pliki cookie
Adres wydrukowanej strony: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/dolacz-do-nas.htmlWydrukowano dnia 20-02-2018Budimex Nieruchomości 2008 - 2018
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga