Jesteś tutaj: O firmie / Aktualności / Rok 2010

Aktualności - Rok 2010

01/12/2010 / Trzeci etap Apartamentów Murano wkrótce w sprzedaży
W najbliższą sobotę, 4 grudnia, warto wybrać się na Dni Otwarte w biurze sprzedaży Budimeksu Nieruchomości przy ul. Stawki 40. Tego dnia rozpoczynamy sprzedaż III etapu Apartamentów Murano. To nasza najbardziej prestiżowa inwestycja, łącząca doskonałą lokalizację w centrum stolicy, wysoką jakość wykonania i atrakcyjne ceny zaczynające się już od 9 100 zł brutto/m2.
16/11/2010 / Już w sobotę Dni Otwarte w Poznaniu!
W najbliższą sobotę 20 listopada, poznaniaków szukających własnego „M” zapraszamy na Dni Otwarte Osiedla Na Smolnej. W godzinach 10 -17, w biurze sprzedaży przy ul. Smolnej 13A będą na Państwa czekały atrakcyjne rabaty na mieszkania w tej inwestycji.
02/11/2010 / Zapraszamy na Dni Otwarte w Warszawie!
Dla wszystkich poszukujących własnego „M” przygotowaliśmy kolejne Dni Otwarte. W najbliższą sobotę, 6 listopada, warto odwiedzić biuro sprzedaży Budimeksu Nieruchomości przy ul. Stawki 40. W godzinach 10 – 17 będą tam czekały rabaty na wybrane mieszkania na Osiedlu Wólczyńska, powstającym na warszawskich Bielanach.
21/10/2010 / Najbezpieczniejszy system płatności - rachunek powierniczy zamknięty!
Proponujemy Państwu nowy system płatności. Obok tradycyjnych wpłat w postępie prac oraz systemu 10/90, klienci mogą Państwo wybrać rachunek powierniczy zamknięty, gwarantujący najwyższe możliwe bezpieczeństwo pieniędzy przeznaczonych na zakup mieszkania. Oferta dotyczy wyłącznie lokali w nowych, dopiero rozpoczynanych inwestycjach.
19/10/2010 / Dwa atrakcyjne mieszkania na Osiedlu Korsaka jeszcze do kupienia
Na Osiedlu Korsaka, położonym na warszawskiej Pradze, oferujemy dwa 3-pokojowe mieszkania w bardzo korzystnych cenach. Oba lokale położone są na pierwszym piętrze.
18/10/2010 / Kolejne Dni Otwarte już za nami
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnią sobotę przybyli na Dni Otwarte do warszawskiego biura sprzedaży Budimeksu Nieruchomości przy ul. Stawki 40. Szczególnie cieszy nas imponująca liczba gości.
12/10/2010 / Nowe biuro w Poznaniu
Nowe biuro mieści się przy ul. Smolnej 13A, na terenie inwestycji Osiedle Na Smolnej, powstającej w poznańskiej dzielnicy Nowe Miasto.
11/10/2010 / Zapraszamy na Dni Otwarte w Warszawie
Już w najbliższą sobotę 16 października, zapraszamy na Dni Otwarte do warszawskiego biura sprzedaży przy ul. Stawki 40. W godz. 10 - 17, będą na Państwa czekały rabaty na wybrane mieszkania w naszej najnowszej stołecznej inwestycji - Osiedlu Wólczyńska na Bielanach.
04/10/2010 / Zamieszkaj na osiedlu Wólczyńska w najzieleńszej dzielnicy Warszawy- mieszkania w nowej inwestycji Budimeksu Nieruchomości w sprzedaży od dziś!
Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań na Osiedlu Wólczyńska - najnowszej inwestycji Budimeksu Nieruchomości w stolicy. Atrakcyjne ceny, dogodna lokalizacja i funkcjonalne rozkłady lokali to główne zalety powstającego kompleksu. Na osiedlu powstanie też pomieszczenie o powierzchni ponad 100m2, które wykończymy, i nieodpłatnie przekażemy wspólnocie. O tym, co tam powstanie– zadecydują przyszli mieszkańcy.
01/10/2010 / Umawiajmy się wcześniej na oglądanie mieszkań w Murano!
Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem mieszkania w Apartamentach Murano zapraszamy do wcześniejszego kontaktu z biurem sprzedaży i wpisania się na listę wizyt w wybranym dniu.
29/09/2010 / Biura sprzedaży w Warszawie nieczynne w dniu 30.09 - 01.10 br.
Uprzejmie informujemy, że w dniach 30 września i 1 października br. warszawskie biura sprzedaży przy ul. Stawki 40 i ul. Pokornej 2 będą nieczynne.
Czynna natomiast będzie tylko recepcja przy ul. Stawki 40 w godz. 9.00 - 17.00
13/09/2010 / Budimex Nieruchomości na targach mieszkaniowych w Krakowie i Poznaniu
W miniony weekend, 11 i 12 września odbyły się pierwsze w sezonie jesiennym Targi Mieszkaniowe w Krakowie i Poznaniu. Można było odwiedzać stoiska deweloperów, zapoznać się z ich ofertą oraz skorzystać z porad specjalistów.
07/09/2010 / Zamieszkaj Na Smolej! Sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Poznaniu rozpoczęta!
Z przyjemnością informujemy, że dziś rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w naszej nowej inwestycji w Poznaniu – Osiedlu Na Smolnej. Inwestycja powstaje w dzielnicy Nowe Miasto, niedaleko centrum, a jednocześnie w otoczeniu zieleni i w pobliżu licznych terenów rekreacyjnych. Będzie to nowoczesne, bezpieczne, ogrodzone osiedle z funkcjonalnymi mieszkaniami w korzystnych cenach, które pozwolą na skorzystanie z programu „Rodzina na swoim".
06/09/2010 / Budimex Nieruchomości na targach mieszkaniowych
4 i 5 września br. podczas targów mieszkaniowych w hali EXPO XXI można było zapoznać się z aktualną ofertą stołecznego rynku nieruchomości. Stoisko Budiemksu Nieruchomości cieszyło się sporym zainteresowaniem.
27/08/2010 / Zmiana adresu biura sprzedaży w Poznaniu
Uprzejmie informujemy, że poznańskie biuro sprzedaży Budimeksu Nieruchomości zostało przeniesione. Zapraszamy do nowej siedziby przy ul. Wołowskiej 92a,
25/08/2010 / Zadaj pytanie administratorowi – nowe udogodnienie dla klientów Budimeksu Nieruchomości
Budimex Nieruchomości przygotował kolejne udogodnienie dla swoich klientów. Na naszej stronie www pojawiła się zakładka ze specjalnym formularzem kontaktowym, pozwalającym zadać pytanie administratorom osiedli znajdujących się w ofercie Budimeksu Nieruchomości. To innowacyjne rozwiązanie ma za zadnie ułatwić wszystkim zainteresowanym mieszkaniem na danym osiedlu zdobycie informacji o jego codziennym funkcjonowaniu.
18/08/2010 / Oświadczenie w sprawie osiedla Berberysowe Ogrody
Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że byliśmy ostatnio zmuszeni wstrzymać zawieranie umów ustanowienia odrębnej własności lokali oraz sprzedaży udziału w nieruchomości wspólnej w inwestycji Berberysowe Ogrody. Zanim wyjaśnimy przyczyny tej sprawy, pragniemy podkreślić, że Budimex Nieruchomości zrobił wszystko, co możliwe, żeby została zakończona jak najszybciej, a jej wpływ na naszych Klientów był jak najmniejszy. Dlatego powrót sytuacji do normy i wznowienie podpisywania aktów notarialnych jest tylko kwestią czasu. Liczymy na to, że nastąpi to już od września tego roku, a najdalej w ciągu kilku miesięcy.
02/08/2010 / Udane Dni Otwarte w Krakowie
Pierwsze Dni Otwarte w Krakowie już za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy
w wakacyjną sobotę 24 lipca odwiedzili nasze biuro sprzedaży.
20/07/2010 / Już w sobotę Dni Otwarte w Krakowie
Dni Otwarte i związane z nimi promocje zawitają teraz do Krakowa! Już w najbliższą sobotę 24 lipca, w godzinach 10 – 17, zapraszamy do naszego krakowskiego biura przy ul. Zwierzynieckiej 29 (III piętro). Z tej okazji obniżamy ceny mieszkań na Osiedlu Myśliwska nawet do 4 870 zł/m2. Dodatkowo, do każdego mieszkania w tej inwestycji dodajemy gratis komórkę lokatorską. Warto odwiedzić nas tego dnia – promocja obowiązuje tylko podczas Dni Otwartych.
05/07/2010 / Budimex Nieruchomości nagrodzony
Budimex Nieruchomości został laureatem prestiżowego konkursu „Budowa Roku 2009”. Aż trzy nasze inwestycje – osiedla Berberysowe Ogrody, Idzikowskiego i Olbrachta II – otrzymały nagrodę II stopnia.
28/06/2010 / Zamknięte biura sprzedaży na Osiedlu Olbrachta II i Berberysowe Ogrody
uprzejmie informujemy, że od dnia 2 lipca br. biura sprzedaży przy ul. Człuchowskiej 2A (Osiedle Olbrachta II) oraz ul. Mołdawskiej 7A (Berberysowe Ogrody), będą zamknięte.
18/06/2010 / Nowe biuro sprzedaży w Apartamentach Murano
Budimex Nieruchomości zaprasza wszystkich zainteresowanych do nowego biura sprzedaży, które mieści się w Apartamentach Murano przy ul. Pokornej 2 na warszawskim Muranowie.
07/06/2010 / W sobotę 12 czerwca rabaty na mieszkania we wszystkich warszawskich osiedlach!
Już w najbliższą sobotę 12 czerwca zapraszamy na kolejne Dni Otwarte. Między godziną 10 a 17, w biurze sprzedaży przy ul. Stawki 40, czekać na Państwa będą nasi specjaliści ds. sprzedaży, doradca kredytowy,  a przede wszystkim wyjątkowe rabaty na mieszkania we wszystkich warszawskich osiedlach Budimeksu Nieruchomości.
31/05/2010 / Nieczynne biura sprzedaży
Szanowni Państwo, w dniach 3, 4, 5 czerwca, czyli w tzw. długi weekend nasze biura sprzedaży w Warszawie, Krakowie i Poznaniu będą zamknięte.
18/05/2010 / Łatwiej dostaniesz kredyt kupując mieszkanie w Budimeksie Nieruchomości
Na decyzję banku o przyznaniu kredytu hipotecznego oraz jego warunki ma również wpływ renoma dewelopera u którego kupujemy mieszkanie. Jak wynika z raportu Home Broker, Budimex Nieruchomości należy do pierwszej trójki deweloperów cieszących się największym zaufaniem banków. Klientom tych firm banki najchętniej kredytują zakup mieszkania.
Liczba wyników: 41
Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie!
Interesuje Cię mieszkanie w:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Budimex Nieruchomości Sp. z o.o., ul. Skierniewicka 16/20, 01-230 Warszawa (dalej „BxN”), kontakt e-mail: warszawa@budimex.pl, telefon: 22-623-65-55. BxN przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) oraz w celu marketingowym – w tym profilowania (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na używanie przez Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/rozmowa telefoniczna).

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iod.bxn@budimex.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być dostawcy rozwiązań IT, podmioty z grupy Budimex/Ferrovial, dostawcy usług marketingowych, pośrednicy oraz banki. Dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego do spółek: Hewlett-Packard GlobalSoft Private Limited - EC2 Campus, HP Avenue, Survey No. 39 (PART), Electronic City Phase II, Hosur Road Bangalore, 560 100 Bangalore, Indie, przy czym przekazanie danych osobowych do państwa trzeciego odbywa się z zachowaniem odpowiedniego poziomu ochrony, na podstawie z art. 46 ust. 2 pkt c) RODO. O możliwościach uzyskania kopii danych lub o miejscu udostępnienia danych można się dowiedzieć poprzez kontakt z BxN. Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do realizacji procesu ofertowania, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Ma Pani/Pan prawo do żądania od BxN dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi podjęcie kontaktu i przygotowanie oferty.

Pola oznaczone są obowiązkowe

Prosimy o zaznaczenie obu zgód - tylko wtedy będziemy mogli przekazać pełne informacje o nas i naszych inwestycjach

zamknij komunikat
Warszawa - centrala firmy
Warszawa - centrala firmy
ul. Skierniewicka 16/20, Warszawa
pon.-pt. 10.00-18.00
Warszawa Biuro Mangalia
ul. Mangalia 2, Warszawa
pon.-pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-14.00
Warszawa Biuro Bluszczańska
ul. Bluszczańska 67, Warszawa
pon.-pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-14.00
Warszawa Biuro Obozowa
ul. św. Stanisława 1 róg Obozowej, Warszawa
pon.-pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-14.00
Warszawa Biuro Redutowa
Redutowa 25
pon.-pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-14.00
Kraków Biuro Fredry
ul. Fredry 6, Kraków
poniedziałek-piątek: 10.00-18.00, sobota: 9.00-14.00
Wrocław
poniedziałek-piątek: 9.00-17.00, sobota: 9.00-14.00
Poznań Biuro Milczańska
ul. Milczańska 1, Poznań
pon.-pt. 10.00-18.00, sob. 9.00-14.00
Warszawa Biuro Mińska
Mińska 69, Warszawa
pon.-pt. 10.00-18.00
sob. 9.00-14.00
Gdańsk
ul. Szymanowskiego 12 lokal U5, Gdańsk Wrzeszcz
pon.-pt. 9.00-18.00, sobota: 9.00-14.00
Dlaczego warto nam zaufać?
GRUPA BUDIMEX: Budimex Budimex Nieruchomości Mostostal Kraków Polityka prywatności - pliki cookie
Adres wydrukowanej strony: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/aktualnosci,2010.htmlWydrukowano dnia 19-10-2019Budimex Nieruchomości 2008 - 2019
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. poważnie podchodzi do ochrony danych osobowych. Spółka wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, procedury i rozwiązania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i zgodność w wymogami RODO. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody lub dla realizacji umowy lub w wykonaniu obowiązków prawnych. Realizujemy również marketing własnych produktów i usług Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia zakresu przetwarzania lub przeniesienia. W razie pytań dot. ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu iod.bxn@budimex.pl