Jesteś tutaj: Nowe mieszkania / Warszawa / Żoliborz - Żoliborz Krasińskiego
Żoliborz
fenomenalne balkony
czuję, że za to powinnam kochać cię bardziej
Żoliborz Krasińskiego

ŻOLIBORZ KRASIŃSKIEGO

Osiedle będzie kontynuacją najlepszych żoliborskich rozwiązań. Powstanie estetyczna przestrzeń, która zostanie wzbogacona ładnie zakomponowaną zielenią i małą architekturą na wewnętrznym dziedzińcu. Architekci zaplanowali literackie nawiązania do twórczości patrona ulicy – znajdziemy je w częściach wspólnych. Na parterze budynku powstaną butikowe lokale usługowe i sklepiki, w tym znana piekarnia. Zapach świeżego pieczywa o poranku gwarantowany! Zaproponujemy mieszkania o różnych powierzchniach. Większość będzie miała oddzielne, widne kuchnie.

Hitem mieszkań będą również fenomenalne balkony – szerokie i ustawne. Ich wielkość przywodzi na myśl tarasy. Będzie to prawdopodobnie osiedle z największymi balkonami nie tylko w okolicy. Zakochacie się w nich od razu! Budynek powstaje w drugiej linii zabudowy. To oddalenie od gwaru ulicy Powązkowskiej sprawi, że balkony staną się od razu ulubionym miejscem wypoczynku na świeżym powietrzu.

MIESZKANIA DOBRZE ROZPLANOWANE

Mieszkanie ma wszystko, czego potrzebuje 4-osobowa rodzina. Dzieci mają swoje sypialnie, w których zmieści się nie tylko łóżko, ale i biurko do nauki oraz kącik do zabaw czy rozwijana pasji. Oddzielna kuchnia z oknem ma dość blatów i miejsca na szafki. W mieszkaniu nie brakuje szaf garderobianych. Jest także dodatkowe WC.

Pokój dzienny to serce mieszkania. Tu domownicy mogą wspólnie spędzać czas i przyjmować gości. Projektanci sugerują utworzenie strefy wypoczynku i części jadalnianej. Bezsprzecznym atutem mieszkania duży balkon, który oplata je z dwóch stron. Ma aż 24 m kw.! Zmieszczą się tam meble ogrodowe, ale i zieleń w donicach. Możliwość letniego odpoczynku na leżakach dla wielu może okazać się zaletą, obok której nie przejdą obojętnie.

Projektant pomyślał o wszystkim. Czteroosobowa rodzina będzie się w nim czuła świetnie przez długie lata. Dzieci mają swoje sypialnie, w których oprócz łóżka, jest biurko do nauki oraz miejsce do zabawy. Oddzielna kuchnia z oknem ma sporo blatów roboczych i miejsca na szafki. W mieszkaniu można zamontować aż 5 szaf garderobianych. Jest także dodatkowe WC dla gości.

Atutem pokoju dziennego jest dwoje podwójnych drzwi balkonowych. Dzięki tym przeszkleniom salon zawsze będzie pełen światła. W nim domownicy będą mogli razem spędzać czas oraz przyjmować gości. Sprawdzi się zaaranżowanie dwóch stref: wypoczynkowej i jadalnianej. Absolutnym hitem mieszkania jest 30-metrowy balkon, który oplata je z dwóch stron. Aby cieszyć się odpoczynkiem czy wspólnymi posiłkami na świeżym powietrzu, wystarczy ustawić meble ogrodowe i zieleń w donicach.

Taka „trójka” to rzadkość. Praktyczne rozwiązania spotkamy wszędzie. To między innymi: garderoba, trzy miejsce na szafy (w sypialniach i przedpokoju) czy dodatkowe WC dla gości.
Zaletą, która pobije inne, są bez wątpienia dwa balkony - letnie popołudnia i wieczory na świeżym powietrzu gwarantowane!

Oddzielna kuchnia z oknem zastała tak zaprojektowana, aby zmieścił się w niej 3-osobowy stół. Z kolei rozplanowanie pokoju dziennego pozwoli rodzinie na wspólne spędzanie czasu zarówno przy stole, jak i w części z kompletem mebli wypoczynkowych.

Wyjątkowa lokalizacja

Żoliborza zachwalać nie trzeba. To jedna z ulubionych dzielnic warszawiaków. Blisko stąd do centrum, a lokalne, kameralne miejsca są za rogiem. Modne restauracje, skład win czy uznany fryzjer czekają przy Burakowskiej i Duchnickiej. To najbardziej kameralna z warszawskich dzielnic. To właśnie tu poczujemy jedyny w swoim rodzaju klimat przedwojennej Warszawy spacerując po Żoliborzu Oficerskim, Dziennikarskim czy Urzędniczym.

Okolica zapewnia bogate zaplecze edukacyjne, rozrywkowe i handlowe. Wokół dominuje przemyślana, nowoczesna zabudowa, a większość osiedli posiada ogólnodostępne usługi w parterach. Dla zmotoryzowanych ważne będą ulice przelotowe łączące Żoliborz z innymi dzielnicami, a dla przemieszczających się komunikacją miejską – kilka linii autobusowych, które mają swoje przystanki niedaleko osiedla.

Żoliborz słynie z parków, skwerów i zielonych terenów rekreacyjnych. Stanowią one 30% powierzchni dzielnicy. Parki: Żeromskiego przy pl. Wilsona, Żołnierzy „Żywiciela”, Kępa Potocka, Kaskada czy „Fosa i stoki Cytadeli” ucieszą zarówno miłośników aktywnego wypoczynku, jak i tych, którzy wybiorą spacer czy piknik na łonie natury. Na rowerzystów czekają z kolei liczne ścieżki, w tym chyba najpiękniejsza warszawska trasa rowerowa wzdłuż Wisły.

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez firmę Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 40. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Pola oznaczone są obowiązkowe
dotrzymane obietnice

Wizualizacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń względem sprzedającego.

Polityka prywatności - pliki cookie

© Budimex Nieruchomości 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga