Mapa inwestycji w Poznaniu
Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie!
Interesuje Cię mieszkanie w:
pole obowiązkowe
  • Warszawie
  • Krakowie
  • Poznaniu
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkoweWyrażam zgodę na kontakt Budimeksu Nieruchomości Sp. z o.o. | Więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez Budimex Nieruchości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 40.
Kontakt z biurem sprzedaży
(61) 852 67 01
ul. Smolna 13A, Poznań
Czynne:
pon.-pt. 9.00-18.00
sob. 10.00-15.00
Aktualności z Poznania
24/03/2015 / Uwaga! 3 i 4 kwietnia zmiana godzin otwarcia biur!
Szanowni Państwo. Informujemy, że w w piątek 3 kwietnia biura będą czynne w godzinach 10.00 – 15.00, zaś w sobotę 4 kwietnia wszystkie biura sprzedaży będą zamknięte. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.
17/03/2015 / Pierwszy dzień wiosny, Marzanna i rzeka Główna…
21. marca to tradycyjnie dzień topienia Marzanny – żegnania poprzez wrzucenie do wody kukły słowiańskiej bogini zimy i śmierci. My tymczasem do rzeki niczego wrzucać nie planujemy. Wręcz przeciwnie - będziemy za to wyciągać z niej przeróżne „skarby”.
16/03/2015 / Tajemnice osiedli - na Smolnej od 5 tysięcy lat
Budowa każdego osiedla to spore wyzwanie. To też niespodzianki ukryte pod powierzchnią ziemi. Przystępując do wykopów pod garaż można natrafić na prawdziwe skarby. Tak było w Poznaniu, gdzie budujemy osiedle Na Smolnej. Archeolodzy odkryli tam fragmenty narzędzi krzemiennych z epoki neolitu, liczne paleniska oraz kawałki naczyń ceramicznych z epoki brązu i żelaza. A to tylko niektóre ze śladów przeszłości odkrytych na terenie osiedla.
01/03/2015 / Tajemnice Smolnej odkryte!
Do minionej soboty osiedle Główna, okolice Smolnej czy park Nadolnik kryły sporo tajemnic. Poznaliśmy je wszystkie podczas spaceru z przewodnikiem z Grupy Przewodników PoPoznaniu.pl. Spacerujący, a było ich ok. 230 (!) dowiedzieli się m. in., co na Głównej robił biskup misyjny Litwy, dlaczego patronem parku Nadolnik jest współpracownik Jana Nowaka- Jeziorańskiego i jakie pamiątki skrywała przez lata ziemia przy ul. Smolnej.
Dlaczego warto nam zaufać?
Poznańnowe mieszkania w ciekawych miejscach
Jeśli mieszkanie w Poznaniu, to tylko na osiedlach: Na Smolnej i Przy Rolnej. Oferty mieszkań znajdują się na stronie internetowej Budimeksu Nieruchomości, a sprzedaż mieszkań prowadzona jest w biurze przy ul. Smolnej 13A.
Czytaj więcej...

Poznań jest jednym z największych i najprężniej rozwijających się rynków mieszkaniowych w Polsce. Dzięki nowym osiedlom Budimeksu Nieruchomości – Na Smolnej i Przy Rolnej – klienci z łatwością znajdą nowe mieszkania. Zaletą tych mieszkań jest dogodna lokalizacja i staranny układ architektoniczny całego kompleksu.

Mieszkanie w Poznaniu to naprawdę dobra inwestycja. Obecnie trwa sprzedaż mieszkań z dwóch projektów: Na Smolnej oraz Przy Rolnej.

Osiedle Na Smolnej położone jest w poznańskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy trasie łączącej ul. Smolną z centrum miasta. Sąsiedztwo Warty oraz bezpośrednio przylegającego do osiedla czterohektarowego parku Nadolnik, a także niewielka odległość od kompleksu sportowo-rekreacyjnego Malta i parku Cytadela to raj dla osób lubiących aktywny wypoczynek.

Z okien i balkonów mieszkań osiedla roztacza się piękny widok na wspomnianą już Maltę, ale także na Ostrów Tumski z jego strzelistą katedrą. Blisko stąd także do centrów handlowych i na Stary Rynek.

Architektura „Na Smolnej” jest swoistym przedłużeniem natury. Niewysoka zabudowa dobrze komponuje się z otaczającą zielenią. Jasna elewacja z drewnianymi elementami wykończenia to udana próba połączenia tego, co współczesne z tradycją. Mieszkańcy osiedla mają też do dyspozycji place zabaw dla dzieci i miejsca do odpoczynku.

Osiedle Przy Rolnej to zupełnie nowe miejsce na mapie stolicy Wielkopolski. Zlokalizowane jest w najbardziej poznańskiej z poznańskich dzielnic – na Wildzie. Architekturę tej dzielnicy powszechnie uważa się ciekawszą w polskiej urbanistyce. To jedna z najlepiej przemyślanych dzielnic z dziewiętnastowiecznymi kamienicami, architekturą przemysłową i Rynkiem Wildeckim - centralnym punktem dzielnicy. Osiedle przy ul. Rolnej dobrze komponuje się z otoczeniem. Osoby, które kupią nowe mieszkania będą miały do dyspozycji znakomite połączenia autobusowe i tramwajowe oraz sieć dróg łączących osiedle z innymi dzielnicami miasta i trasami wylotowymi, w tym z autostradą A2 łączącą Poznań z Warszawą i Berlinem. Blisko stąd także do publicznych i prywatnych placówek edukacyjnych – przedszkoli, szkół i wyższych uczelni.

Osiedle Przy Rolnej zadowoli zwolenników aktywnego wypoczynku. Niespełna 400 metrów dzieli je od parków: Jana Pawła II oraz Dębina, w których znajdują się urządzone z fantazją place zabaw dla dzieci. Niewiele dalej, nad Wartą, znajduje się kolejny park i Łęgi Dębińskie z bogatą siatką ścieżek rowerowych i spacerowych. Bardzo blisko stąd również do najbardziej znanego z poznańskich basenów – słynnej Chwiałki. W kompleksie przy Chwiałkowskiego znajdują się także korty tenisowe, boiska oraz kryte lodowisko.

Mieszkanie przy ul. Rolnej to łatwy dojazd komunikacją miejską do kulturalnego centrum Poznania, a także nad Maltę, gdzie corocznie odbywają się słynne na świecie festiwale teatralne i plenerowe koncerty gwiazd.

Rzetelność to jedna z najważniejszych cech Budimeksu Nieruchomości. Dlatego zawsze oddajemy nowe mieszkania w wyznaczonym terminie i w uzgodnionym standardzie, z nowoczesną infrastrukturą (podziemne parkingi, ogrodzenie, funkcjonalne rozwiązania, lokale usługowe).

Sprzedaż mieszkań prowadzona jest w biurze w Poznaniu przy ulicy Smolnej 13a; wszystkie informacje o nowych osiedlach i nowych mieszkaniach znajdują się także na stronie internetowej Budimeksu Nieruchomości.
GRUPA BUDIMEX: Budimex Budimex Nieruchomości Mostostal Kraków Polityka prywatności - pliki cookie
Adres wydrukowanej strony: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/nowe-mieszkania-poznan.htmlWydrukowano dnia 01-04-2015Budimex Nieruchomości 2008 - 2015
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga