Mapa inwestycji w Krakowie
Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie!
Interesuje Cię mieszkanie w:
pole obowiązkowe
  • Warszawie
  • Krakowie
  • Poznaniu
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkoweWyrażam zgodę na kontakt Budimeksu Nieruchomości Sp. z o.o. | Więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez Budimex Nieruchości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 40.
Kontakt z biurem sprzedaży
(12) 429 25 91
ul. Stella-Sawickiego 7, Kraków
Czynne:
pon.-pt. 9.00-19.00
sob. 10.00-15.00
Aktualności z Krakowa
24/03/2015 / Uwaga! 3 i 4 kwietnia zmiana godzin otwarcia biur!
Szanowni Państwo. Informujemy, że w w piątek 3 kwietnia biura będą czynne w godzinach 10.00 – 15.00, zaś w sobotę 4 kwietnia wszystkie biura sprzedaży będą zamknięte. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.
23/03/2015 / Nowe Czyżyny nadal atrakcyjne – Orlińskiego 10 już od 4.300 zł/m kw.!
Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie krakowskiej inwestycji Nowe Czyżyny. W dwóch 7-piętrowych budynkach przy ul. Orlińskiego 10 powstaną 203 mieszkania z balkonami, loggiami lub ogródkami. Dla chętnych dostępne będą komórki lokatorskie, schowki i wózkownia. Nasza cena - nadal od 4.300 zł za metr kw.
Dlaczego warto nam zaufać?
Kraków to drugi pod względem wielkości rynek mieszkaniowy w Polsce. I dlatego warto kupić mieszkanie w Krakowie! Nowe mieszkania zachęcają dobrymi cenami. Obecnie Budimex Nieruchomości kończy sprzedaż mieszkań w inwestycji Myśliwska oraz intensywnie rozwija ją w Nowych Czyżynach.Czytaj więcej...


Poszukujący mieszkania w Krakowie zapewne często wpisują do przeglądarki zwrot „nowe mieszkania Kraków”. W internecie bowiem najłatwiej i najszybciej można zapoznać się z wieloma ofertami. Propozycji jest sporo. Jedne mniej, inne bardziej ciekawe.

Budimex Nieruchomości prowadzi obecnie w Krakowie dwie inwestycje. Pierwsza powstała przy ul. Myśliwskiej 57-63. Zaletą tej lokalizacji jest wygodna i bezkolizyjna komunikacja, którą zapewniają linie szybkiego tramwaju. W tej części Podgórza warto zamieszkać także z innych względów – w zasięgu ręki znajduje się wszystko, co jest potrzebne do codziennego życia: sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, poczta, przychodnie i apteki. Ponadto okolice osiedla Myśliwska: niedawno wybudowany „orlik”, Zalew Bagry, Staw Płaszowski czy malowniczo położony park im. Bednarskiego – zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Osiedle Myśliwska to doskonały pomysł na pierwsze mieszkanie w Krakowie - dla młodej rodziny, ale nie tylko. To także dobra propozycja dla tych osób, które szukają większego mieszkania w dobrej cenie. Powstało bezpieczne i chronione osiedle. Dobra lokalizacja, sprawna komunikacja oraz infrastruktura – zarówno osiedlowa, jak i miejska – pozwalają naprawdę wygodnie mieszkać przy ul. Myśliwskiej.

Finalny, III etap budowy inwestycji został już zakończony. Dostępne są jeszcze ostatnie mieszkania oraz lokale usługowe o różnych metrażach.

Druga inwestycja Budimeksu Nieruchomości w Krakowie to Nowe Czyżyny – projekt deweloperski, który został przygotowany specjalnie dla potrzeb krakowskiego rynku. W ramach projektu, w zielonej i rekreacyjnej części Czyżyn, powstają budynki przy ul. Orlińskiego oraz kontynuowana jest budowa osiedla Avia. Korzystne usytuowanie komunikacyjne umożliwia dogodny dojazd do centrum. Dzielnica oferuje pełną infrastrukturę miejską, w okolicy nie brakuje galerii handlowych, sklepów i punktów usługowych, które ułatwiają mieszkańcom codzienne życie. W sąsiedztwie znajdują się także żłobki, przedszkola, szkoły i ośrodki zdrowia. Niezaprzeczalnym atutem osiedla Avia jest jego położenie niedaleko parku Lotników Polskich i jego atrakcji. Czyżyny to także spore i prężne centrum akademickie – swoją siedzibę mają tutaj AWF oraz Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej. To inwestycja z wyjątkowymi cenami – znacznie poniżej limitu w programie MdM, dobrą lokalizacją, dogodną komunikacją oraz funkcjonalnie zaprojektowanymi mieszkaniami.

Osiedle Avia będzie atrakcyjne, bezpieczne i ogrodzone. Połączy dogodną lokalizację z oryginalnym urządzeniem terenów zielonych. Aby stworzyć jak najlepsze warunki do wypoczynku i relaksu, przestrzeń nieczynnego od lat pasa startowego zaadaptowana zostanie na niepowtarzalne z racji swojej wielkości miejsce uprawiania sportu i rekreacji, urozmaicone nawiązującą do awiacji małą architekturą oraz starannie zaprojektowaną zielenią. Z kolei w budynkach przy ul. Orlińskiego będą usytuowane liczne lokale usługowe.

Całość projektu Nowe Czyżyny obejmuje budowę 19 enklaw z mieszkaniami w niespotykanych w takiej lokalizacji cenach. Ceny każdego kolejnego etapu będą nieco wyższe.

Poszukujących własnego „M” i zaczynających swoje poszukiwania w internecie od wspomnianej już frazy „nowe mieszkania Kraków”, namawiamy, aby poszukiwania przenieśli też do ‘realu’. Bo okolicę przyszłego miejsca zamieszkania warto zobaczyć i poznać.

Sprzedaż mieszkań prowadzona jest w Krakowie w biurze Budimeksu Nieruchomości przy ul. Stella-Sawickiego 7.
GRUPA BUDIMEX: Budimex Budimex Nieruchomości Mostostal Kraków Polityka prywatności - pliki cookie
Adres wydrukowanej strony: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/nowe-mieszkania-krakow.htmlWydrukowano dnia 27-03-2015Budimex Nieruchomości 2008 - 2015
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga