Nowe Czyżyny oferują najszerszy wybór nowych mieszkań kwalifikujących się do programu MdM. Nowe Czyżyny to dwie równolegle realizowane inwestycje - Osiedle Avia i budynki przy ul. Orlińskiego. (...) »

Nowe Czyżyny - Orlińskiego 6

Najtańsze mieszkania w MdM! Cena od 4 000 zł/m²
Orlińskiego 6
20.003327700
50.080802900

Nowe Czyżyny - Osiedle Avia IV

IV etap w MdM w sprzedaży! Cena od 4 500 zł/m² zobacz więcej »
Osiedle Avia IV
19.999929100
50.081385900

Nowe Czyżyny - Orlińskiego 4

Najtańsze mieszkania w MdM! Cena od 4 000 zł/m² zobacz więcej »

Nowe Czyżyny - Osiedle Avia III

III etap w MdM w sprzedaży! Cena od 4 400 zł/m² zobacz więcej »
Mapa inwestycji w Krakowie
Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie!
Interesuje Cię mieszkanie w:
pole obowiązkowe
  • Warszawie
  • Krakowie
  • Poznaniu
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkoweWyrażam zgodę na kontakt Budimeksu Nieruchomości Sp. z o.o. | Więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez Budimex Nieruchości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 40.
Kontakt z biurem sprzedaży
(12) 429 25 91
ul. Stella-Sawickiego 7, Kraków
Czynne:
pon.-pt. 9.00-19.00
sob. 10.00-15.00
Aktualności z Krakowa
14/07/2014 / Kolejne mieszkania przy ul. Orlińskiego w krakowskich Czyżynach
Zaledwie po 3 tygodniach od wprowadzenia na rynek pierwszego budynku przy ul. Orlińskiego, do sprzedaży trafiły kolejne mieszkania. Olbrzymie zainteresowanie I etapem i rezerwacja wszystkich mieszkań przyspieszyły naszą decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży nowych mieszkań.
25/06/2014 / Ruszył projekt Nowe Czyżyny. Ceny od 4.000 zł/ m kw. Tak, 4.000 zł!
Na wczorajszej konferencji prasowej w Krakowie przedstawiliśmy nasz najnowszy projekt – Nowe Czyżyny. Będzie to największa inwestycja deweloperska w Krakowie. Powstaną budynki przy ul. Orlińskiego oraz kontynuowana będzie budowa osiedla Avia. Nowe Czyżyny to wyjątkowo atrakcyjne ceny - prawie połowę oferty można kupić do 4.400 zł brutto/ m kw.
08/10/2013 / I etap budowy Avii gotowy
Gotowe i z pozwoleniem na użytkowanie są już budynki I enklawy osiedla Avia oraz ich bezpośrednie otoczenie.
Dlaczego warto nam zaufać?
Kraków to drugi pod względem wielkości rynek mieszkaniowy w Polsce. I dlatego warto kupić mieszkanie w Krakowie! Obecnie Budimex Nieruchomości prowadzi sprzedaż mieszkań w inwestycji Avia i Myśliwska.Czytaj więcej...


Poszukujący mieszkania w Krakowie zapewne często wpisują do przeglądarki zwrot „nowe mieszkania Kraków”. W internecie bowiem najłatwiej i najszybciej można zapoznać się z wieloma ofertami. Propozycji jest sporo. Jedne mniej, inne bardziej ciekawe.

Pierwsza inwestycja Budimeksu Nieruchomości powstaje przy ul. Myśliwskiej 57-63, w spokojnej i cichej części Krakowa. Zaletą tej lokalizacji jest wygodna komunikacja, którą zapewniają dwie linie szybkiego tramwaju. W tej części Podgórza warto zamieszkać również z innych względów – w zasięgu ręki jest wszystko, co potrzebne do codziennego życia: sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, poczta, przychodnie i apteki. Ponadto okolice osiedla Myśliwska: niedawno wybudowany „orlik”, Zalew Bagry, Staw Płaszowski czy malowniczo położony park im. Bednarskiego - zachęcają do aktywnego spędzania czasu.
Osiedle Myśliwska to doskonały pomysł na pierwsze mieszkanie w Krakowie - dla młodej rodziny, ale nie tylko. To także dobra propozycja dla tych, którzy szukają większego mieszkania w dobrej cenie. Powstaje bezpieczne i chronione osiedle. Dobra lokalizacja, sprawna komunikacja oraz infrastruktura – zarówno osiedlowa, jak i miejska – pozwolą naprawdę wygodnie mieszkać przy ul. Myśliwskiej.
Trwają właśnie prace przy III etapie inwestycji. Przewidziano mieszkania o różnych metrażach. Przemyślane i funkcjonalne rozkłady sprawiają, że wygodne urządzenie własnego „M” będzie naprawdę proste.

Osiedle Avia – druga inwestycja Budimeksu Nieruchomości w Krakowie – powstaje w zielonej, rekreacyjnej części Czyżyn. Korzystne usytuowanie komunikacyjne umożliwia dogodny dojazd do centrum. Dzielnica oferuje pełną infrastrukturę miejską, w okolicy nie brakuje galerii handlowych, sklepów i punktów usługowych. W sąsiedztwie jest także: żłobek, przedszkole, szkoła, przychodnia, klub osiedlowy czy kościół. Niezaprzeczalnym atutem osiedla Avia jest jego położenie niedaleko parku Lotników Polskich i jego atrakcji. Czyżyny to także spore i prężne centrum akademickie – swoją siedzibę mają tutaj AWF oraz Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej.

Osiedle Avia połączy dogodną lokalizację z oryginalnym urządzeniem terenów zielonych. Aby stworzyć jak najlepsze warunki do wypoczynku i relaksu, przestrzeń nieczynnego od lat pasa startowego zaadaptowana zostanie na niepowtarzalne z racji swojej wielkości miejsce uprawiania aktywnego wypoczynku. Powstają tu profesjonalne boiska sportowe do gier zespołowych, aleja do joggingu i jazdy na rolkach oraz place zabaw dla dzieci w różnym wieku. Z kolei dla osób, które preferują spokój, zostaną zaaranżowane strefy odpoczynku wraz z małą architekturą, nawiązującą do awiacji oraz ze starannie zaprojektowaną zielenią. Osiedle zostało podzielone na kilka mniejszych enklaw - wszystkie będą w pełni zagospodarowane i samodzielne. Zakończyła się budowa I enklawy - powstały 164 mieszkania o najbardziej poszukiwanych metrażach oraz ciekawie wykończonych częściach wspólnych. Przy powstającej enklawie znalazł się nowocześnie zagospodarowany dziedziniec oraz dodatkowy plac zabaw. Równocześnie powstały też ulice dojazdowe i część alei spacerowej. W I kwartale br. rozpoczęły się prace przy II enklawie Avii.
Poszukujących własnego „M” i zaczynających swoje poszukiwania w internecie od wspomnianej już frazy „nowe mieszkania Kraków”, zachęcamy, aby poszukiwania przenieśli też do ‘realu’. Bo okolicę przyszłego miejsca zamieszkania warto zobaczyć i poznać.

Sprzedaż mieszkań prowadzona jest w Krakowie w biurze Budimeksu Nieruchomości przy ul. Stella-Sawickiego 7.

Poszukujących własnego „M” i zaczynających swoje poszukiwania w internecie od wspomnianej już frazy „nowe mieszkania Kraków”, namawiamy, aby poszukiwania przenieśli też do ‘realu’. Bo okolicę przyszłego miejsca zamieszkania warto zobaczyć i poznać.

Sprzedaż mieszkań prowadzona jest w Krakowie w biurze Budimeksu Nieruchomości przy ul. Stella-Sawickiego 7.
GRUPA BUDIMEX: Budimex Budimex Nieruchomości Mostostal Kraków Polityka prywatności - pliki cookie
Adres wydrukowanej strony: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/nowe-mieszkania-krakow.htmlWydrukowano dnia 26-10-2014Budimex Nieruchomości 2008 - 2014
Oglądaj filmy o naszych inwestycjachOglądaj filmy o naszych inwestycjach
Najnowsze