Interesuje Cię mieszkanie w:
pole obowiązkowe
  • Warszawie
  • Krakowie
  • Poznaniu
  • Gdańsku
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkoweWyrażam zgodę na kontakt Budimeksu Nieruchomości Sp. z o.o. | Więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez firmę Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 40. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Pola oznaczone są obowiązkowe
Kontakt z biurem sprzedaży
ul. Długie Ogrody 18, Gdańsk
Czynne:
pon.-pt. 9.00-18.00
sob. 9.00-14.00
Aktualności z Gdańska
05/06/2017 / Święto Zaspy na sportowo

3 czerwca gdańska Zaspa hucznie obchodziła swoje święto. Na „Saharze” (stadion przy SP nr 92) odbyły się Grand Prix biegów Zaspa-Młyniec wraz z festynem rodzinnym. Dopisali zarówno uczestnicy, jak i pogoda. W biegach wzięło udział prawie 400 dzieci oraz 250 dorosłych! Były kramiki, konkursy, występy dzieci i młodzieży, wielkie bańki mydlane oraz występ zespołu Golce. Cała Zaspa bawiła się wspaniale!

26/04/2017 / Razem odnawiamy Zaspę

Zaspa ma nowy Skwer. Dojście do SKM-ki będzie o wiele przyjemniejsze. Jest dużo nasadzeń, są też ciekawe ławki z bali. Gratulujemy pomysłu stowarzyszeniu Inicjatywa Miasto. Cieszymy się, że mogliśmy - wraz z innymi partnerami - zaangażować się w projekt. Czekamy teraz na prawdziwą wiosnę, aby skwer się zazielenił.

Dlaczego warto nam zaufać?
GRUPA BUDIMEX: Budimex Budimex Nieruchomości Mostostal Kraków Polityka prywatności - pliki cookie
Adres wydrukowanej strony: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/nowe-mieszkania-gdansk.htmlWydrukowano dnia 25-06-2017Budimex Nieruchomości 2008 - 2017
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga