Budimex Danwood

Aktualności

12/03/2009
Największe w Polsce targi mieszkaniowe

W dniach 6-7 marca 2009 na warszawskim Torwarze odbyły się XXIV Targi Mieszkaniowe – Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. Organizatorem był Murator EXPO.

Targi Mieszkaniowe – Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE przybliżyły odwiedzającym aktualną ofertę rynku. Indywidualni inwestorzy poszukujący własnego „M” mieli do dyspozycji, w jednym miejscu i czasie, oferty deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych i banków. Tradycyjnie już targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Przyciągnęły osoby zainteresowane zakupem mieszkania, kredytami hipotecznymi, jak również tych, którzy najzwyczajniej interesują się rynkiem mieszkaniowym.

Budimex Nieruchomości zaprezentował wszystkie swoje stołeczne inwestycje. Przez cały weekend klienci mogli zapoznać się z naszą aktualną ofertą, jak i nowymi produktami – pakietami wykończenia mieszkań „pod klucz”: Bianco i Platino. Największym zainteresowaniem klientów cieszyły się osiedla: Olbrachta II na Woli, „Berberysowe Ogrody” na Ochocie oraz Apartamenty Murano – nasza najbardziej prestiżowa inwestycja.

Na targach zaprezentowaliśmy nasze nowe stoisko. Mamy nadzieję, że przypadło Państwu do gustu. Wszystkim, którzy nas odwiedzili, dziękujemy za wizytę.

Poniżej zdjęcia z wydarzenia:

  
  

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji targów!
Inwestycja Apartamenty Murano - Warszawa
VIDEO
Inwestycja Apartamenty Murano-Warszawa
Apartamenty Murano wg Dunikowskiego
VIDEO
Apartamenty Murano wg Dunikowskiego
Wirtualny spacer Apartamenty Murano
MULTIMEDIA
Wirtualny spacer Apartamenty Murano
Masz pytania?
Zadzwoń
Warszawa
0 22 623 65 55
Poznań
0 61 861 32 80
Kraków
0 12 429 25 91

Zobacz mieszkania i apartamenty w innych miastach

Kraków
Osiedle Nad Wilgą II
Budimex Nieruchomości: Osiedle Nad Wilgą II - Kraków
Poznań
Osiedle Na Smolnej
Budimex Nieruchomości: Osiedle Na Smolnej - Poznań

Mieszkania i apartamenty w Warszawie

Warszawa - Śródmieście
Apartamenty Murano
Budimex Nieruchomości: Apartamenty Murano - Warszawa - Śródmieście
Warszawa - Wola
Osiedle Olbrachta II
Budimex Nieruchomości: Osiedle Olbrachta II - Warszawa - Wola
Warszawa - Mokotów
Osiedle Idzikowskiego
Budimex Nieruchomości: Osiedle Idzikowskiego - Warszawa - Mokotów
Warszawa - Ochota
Osiedle Berberysowe Ogrody
Budimex Nieruchomości: Osiedle Berberysowe Ogrody - Warszawa - Ochota
Warszawa - Bemowo
Osiedle Kocjana
Budimex Nieruchomości: Osiedle Kocjana - Warszawa - Bemowo
© BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI 2007 - 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone
Budimex Nieruchomosci Sp. z o.o., ul. Stawki 40, 01-040 Warszawa, tel. +48(22)623-65-55, fax. +48(22)623-65-59, KRS 227270, Kapitał zakładowy: 657.333.000 zł
Adres wydrukowanej strony: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/home,rok=,8,195.htmlWydrukowano dnia 07-09-2010Budimex Nieruchomości 2008 - 2010
news