Jesteś tutaj: Nowe mieszkania / Gdańsk / Zaspa - Zaspa-Młyniec


Gdańsk, dzielnica Zaspa-Młyniec, al. Jana Pawła II

Gdańsk, dzielnica Zaspa-Młyniec, al. Jana Pawła II

Planowane osiedle powstanie na terenie pasa startowego nieistniejącego dziś lotniska w Gdańsku-Wrzeszczu. To wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska nie tylko ze względów historycznych (tych związanych z awiacją). Zaspa to jednocześnie bliskość morza, rozwinięta infrastruktura miejska oraz dobra komunikacja publiczna.
Prezentowane wizualizacje przedstawiają koncepcję, która zwyciężyła w konkursie urbanistyczno-architektonicznym. Zaproponowana zabudowa kwartałowa z usługami w parterach stworzy pożądaną na Zaspie atmosferę miejską. Obecnie trwają dalsze pracę nad koncepcją, tym samym może ona ulec zmianie.

Gdańsk, dzielnica Zaspa-Młyniec, al. Jana Pawła II

* Wizualizacje nie stanową oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń względem sprzedającego.

Zostaw nam do siebie kontakt, a gdy rozpoczniemy sprzedaż poinformujemy cię w pierwszej kolejności:
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkowe
pole obowiązkoweWyrażam zgodę na kontakt Budimeksu Nieruchomości Sp. z o.o. | Więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu, na temat produktów oferowanych przez firmę Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 40. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Pola oznaczone są obowiązkowe
Tu nas znajdziesz:
797 831 590
ul. Długie Ogrody 18, Gdańsk
Czynne:
pon.-pt. 9.00-18.00
sob. 9.00-14.00
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Oglądaj filmy o naszych inwestycjach
Bądź z nami na instagramie
Bądź z nami na instagramie
Czytaj na bieżąco naszego bloga
Czytaj na bieżąco naszego bloga

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. poważnie podchodzi do ochrony danych osobowych. Spółka wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, procedury i rozwiązania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i zgodność w wymogami RODO. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody lub dla realizacji umowy lub w wykonaniu obowiązków prawnych. Realizujemy również marketing własnych produktów i usług Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia zakresu przetwarzania lub przeniesienia. W razie pytań dot. ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu iod.bxn@budimex.pl